logo

Потрібно любити те, що ти робиш

Підсумки тижня в Угринівський Ліцей#Переможці. Пишаємось переможцями ІІ етапу олімпіад: Попадинець Максим, 9 клас, трудове навчання -II місце(Шкварок Л.А.), Яцуляк Даниїл, 7 клас, фізика – I місце (Гричанюк І.М.). Так тримати

.#16_днів_проти_насильства. У ліцеї відбулася тематична шкільна лінійка в рамках Всеукраїнської кампанії на тему «Ні насильству!», також проведено такі заходи:- тренінги з учнями 5-А та 5-Б класів “Стоп булінг!”, виконання вправ, перегляд відео, створення плакатів : “Ми проти насильства!”, “Рука допомоги”.(кер. Павліська Н.Є.) – заняття у 6-А класі – “Булінг в учнівському середовищі”.Насильство – це проблеми не однієї людини чи однієї сім’ї, а цілого суспільства. На­шому суспільству треба лише навчитися вчасно розгледіти, призупинити ці явища, та не за­лишатися осторонь проявів агресії, несправедливості та приниження.

#МетодичнаДекада продовжується :- урок англійської мови у 7-Б класі. Дізнавались про «Національний парк Єллоустоун». (Семчук Х.С.).- урок біології у 8-А. Перша допомогла при кровотечі. Серцево-судинні захворювання та їх профілактика». (Танчук М.В.).- заняття у ГПД. Малеча дізналась «Чи буває корисним вітер?». (Антонів О.М.).- 2-А клас дізнався «Як знаходити друзів» на уроці ЯДС. (Гошовська М.В.). А 2-Б клас дізнався «Як зробити територію комфортною для себе» (Пуш Н.М.).- на уроці інформатики учні 5-Б класу вивчали форматування текстів. (Андреїв Н.М.).- заняття на тему «Юні художники. Нетрадиційні техніки малювання» провели у садку. Малювання – цікаве кожному. (вих. Дикунстка О.В.).#Акція «Святий Миколай іде до сиріт» вже традиційна в ліцеї : листа в Мальтійській службі допомоги забрали. Починаємо виконувати бажання.#НУШики. Театр тіней – зацікавить кожного. Першокласники в цьому переконалися ). (Скобель О.В.).

#Екскурсія до наукового містечка. «Нова Енергія» – креативно розвиває шляхом популяризації науки в ігровій формі та інтерактивної STEAM – освіти для дітей і дорослих. Ліцеїсти неодноразово відвідували музей, бо майстер-класи, досліди, явища, шоу – ще й як пізнавально !

#Товариська_Гра наших футболістів. Угринів – Ніка 10:7. (Мельничук А.Я.).Вітаємо

!#ФестивальМузики «Кришталевий камертон» у Музеї мистецтв Прикарпаття : серед учасників учениця 4-А класу – Тарас Юлія. Дуже тішить, що юні таланти мають сцени для виступів. Молодець !

#ПрофесійнаСпівпраця. Профспільнота вчителів-словесників Угринівської, Лисецької, Загвіздянської, Єзупільської громад провела третє засідання на базі Загвіздянського ліцею (кер. Людмила Маціборська). Всі деталі тут

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *