Каламбур новин

Тижневий фотозвіт Угринівського ліцею. Усі великі молодці!!!

• Шкільна лінійка до Дня Гідності і Свободи. День пам’яті жертв Голодомору. Пам’ятаємо, шануємо. (9-Бкл. кл. кер. Андрусишин М.І.)
  • НУШ / Екскурсії завжди зближують і здружують. (3-Б кл., кл. кер. Гутьян Л.М. відвідали бібліотеку с. Угринова та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу музей “Нова енергія” )
  •  Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства».
  • Екскурсія в музей Мистецтв м. Івано-Франківська (8-Акл., 8-Б кл кл. кер. Шкварок Л.А., Танчук М.В.)
  • Педрада.
  • ІІ засідання професійної спільноти учителів-словесників “Сучасні освітні інструменти для вчителів” (Майстер-клас від гості Ольги Андріянеко – авторки дидактичних карток “Писати легко” та засновниці творчої студії “Натхнення”), Приймала гостей вч. української мови та літератури Маціборська Л.М.
  • Методична декада в Угринівському ліцею розпочалася:
  • 1. Вч. музики у садкових групах Дубровська Г.М.

2. Вч. укр. мови та літератури Садула І.В. (5-Б кл.) тема уроку: “Галина Малик. “Надзвичайні пригоди Алі в країні “Недоландії””

• Вихованці нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції “Монетки дітям”, організовану Фондом “Таблеточки”(ініціатива вч. матем Стефурак О.М.,(ініціатива вч. матем. Стефурак О.М., активність учнівської ради “Імпульс”та батьків, вчителів, дітей). Навіть, такі мізерні, здавалось би, дії внесли свою лепту у порятунок дитячого життя. Дякуємо всім, хто долучився!!!

Далі буде…