logo

Проявити у всій повноті свою сутність – ось для чого ми живемо!

Підсумок тижня в Угринівському Ліцеї

#Переможці_олімпіад Пишаємось переможцями ІІ етапу олімпіад: Дворська Тетяна, 11 клас, українська мова та література – І місце (Маціборська Л. М.);Чигура Юлія, 7-Б , хімія – І місце (Чигура О. Я.);Маховська А., 8 клас, біологія – І місце (Танчук М.В.)

#Команда_знавців_права LexEd_2 вдруге поспіль перемогла у обласному брейн-рингу «Права людини», який організований ПНУ і Департаментом освіти і науки ІФ ОДА. (Дворська Тетяна, Дем’янчук Ангеліна, Тарас Анастасія, Дівончук Марина, Галендей Юліана, керівник Тарас Т.І.)

;#Змагання_з_пішохідного_туризму в закритому приміщенні у смт.Вигода Калуського району відбувалися з 10 по 12 грудня. Команда нашого ліцею здобула ІV місце (керівник Лотоцький А.В.);

#Хореографія Танцювальний колектив естрадно-спортивного танцю «Оксамит» вкотре тішать нас своїми здобутками – І місце (керівник Макар О.М.).

#Шкільна_лінійка присвячено дню Збройних Сил України від лідерів учнівського самоврядування

#День_української_хустки до вашої уваги відеоролик з флешмобом «Одягни українську хустку». (Учнівська рада «Імпульс»)

#Святий_Миколай традиційно передали подарунки в Мальтійську службу допомоги для діток з обмеженими можливостями з Калуської спеціальної школи .

#З_любовю_в_серці Благодійна акція воїнам АТО завершилась. Парох-волонтер отець Роман завітав до ліцею для передачі зібраних книг, теплих шкарпеток, дитячих малюнків та засобів гігієни

#Профорієнтація Івано-Франківська обласна служба зайнятості «Моя професія» для 9-11 класів.

#Шкідливі_звички / На тему “Вейп-девайс чи зброя уповільненої дії” вели лінійку учні 6-А класу (керівник Семчук Х.С.)

#Відкрита_година класного керівника на тему «Культура спілкування юнаків в дівчат» (7-Б, Польова І.М.)

#Про_інклюзіюЗавдяки співпраці з ГО “Об’єднані любов’ю” (Марія Червак) учні початкової школи стали учасниками занять-тренінгів з психологом ІРЦ Надією Паньків на тему створення дружнього до дитини середовища. Цікаві практичні заняття суттєво спростили розуміння багатьох моментів спільного співіснування у класі діток з різними освітніми потребами. Ще один крок до комфортного перебування у школі зроблено. Цього разу – психологічний. Дякуємо Марії Червак та Надії Паньків за можливість попрацювати разом.

#Булінг соціальний педагог Павлівська Н.Є. проводила заняття з елемантами тренінгу в 6-Б класі на тему «Булінг в учнівському середовищі». Діти виконували різні вправи, коментували відео, записували поради «Як уникнути булінгу», малювали плакат «Стоп булінг».Далі буде!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *