Підсумки тижня

Підсумки тижня в Угринівський Ліцей

#досягнення

Відбулося нагородження футбольної команди за зайняте перше місце у турнірі «Львівський лицар» м.Львів🥇(вч.Мельничук А.Я.)

#лінійка

Лінійку присвятили Дню Героїв Небесної Сотні та другій річниці війни з росією , провела учнівська рада «Імпульс»(пед.орг.Тимків М.М.)

#Міжнароднийденьрідноїмови

Учні 6-А класу провели цікаву лінійку до Міжнародного дня рідної мови(кл.кер.Маціборська Л.М.)

#заняття

Заняття: «Рідна мова!Яка в тебе вона?»

відбулось у 1-Б класі(вч.Юрків Н.М.)

#аплікація

Колективну аплікацію до Міжнародного дня рідної мови створити учні 2-Б учні(вч.Кожуховська С.М.)

#інтелектуальнагра

Інтелектуальну гру – вікторину «Знавці рідного слова» організувала та провела вчитель української мови та літератури , Андрусів О.В , спільно з ученицями 11 класу:О.Дубровська , С.Колюшко , Н.Кузюк.

Змагалися хто краще знає рідну мову , учні 5-6 класів.

#захід

Учні Угринівського ліцею:Качкан А., Шпільман С., Дворська Р. спільно з вчителем Садулою І.В. , взяли участь у заході «Мовна мозаїка.Бринить,співає рідна мова» у абонементі МЦБ м.Івано-франківська

#конкурсдлявчителів

#плічопліч

Пліч-о-пліч «Всеукраїнські шкільні ігри»

Наші учні 9-11 класів взяли участь у II етапі Всеукраїнської спортивно-масової ініціативи Президента України під гаслом «Разом переможемо».Відбулися командні змагання з волейболу.

#ляльковавистава

Дошкільнята та учні початкових класів переглянули лялькову виставу про дружбу.

#мовнагра

Вчитель Маціборська Л.М. провела мовну гру ” Мафія у місті Моволенд” з учнями 10 класу. Цікаво, захопливо, пізнавально.