logo

Варто тільки повірити, що ви можете – і ви вже на півдороги до цілі!

Підсумки тижня в Угринівський Ліцей:

#Профорієнтація

– З метою профорієтаційної роботи учні 9-их кл. відвідали Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Тепла зустріч, хороша атмосфера, дуже цікава лекційна година та хороші навчальні подарунки зробили день чудовим! Дякуємо усім!!!!!

кваліфікована працівниця Центру Професійно-технічної освіти _1 м. Івано-Франківська ознайомила дітей з деякими професіями, котрі дуже зацікавили наших дітей!

– «Про лідерство» розповіли наші випускники минулих років Анна Качор та Дворська Тетяна! Ми завжди раді бачити наших учнів:)

#Говоримо_про_болюче (#Міста спротиву)

З Україною у серці, з пошаною у думці, з молитвою на устах наші ліцеїсти кожного тижня, кожного дня ( а це 9:00- хвилина мовчання, це молитва на перших уроках і не тільки…) не забувають кому завдячуємо життям: нашим Захисникам та Захисницям, нашим Героям, нашим Янголам-Героям!!!

– Шк. лінійка на тему: « Вогонь незламності» яку підготували учні 9-Б кл. та кл. кер. Танчук М. В.

– Дайджест «Міста найбільшого спротиву» ( учнівська рада «Імпульс»)

#Атестація_2023

Атестація педагогічних працівників закладів освіти Угринівської ТГ комісією ІІ рівня відбулася в Угринівському ліцеї. Звання/кваліфікаційні категорії – присвоєно/підтверджено.

#Конкурс_з_українознавства

Вчителька української мови та літератури Ірина Садула здобула ІІ місце у Міжнародному конкурсі з українознавства для вчителів у номінації « Авторська розробка виховного українознавчого заходу для повної загальної середньої освіти (10-11 класи)»: сценарій « З піснею на повне серце». Молодчинка!!!!

#Наші_на_радіо

Учениця 7-А класу Морикін Анастасія разом з вч. Садулою І.В. стали учасниками програми «Криниця слова» на радіо «Дзвони»!

#Відпочиваємо

До нас завітали актори з Івано-Франківського академічного обл. ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК ім. Марійки Підгірянки з виставою «Пригоди маленького баранця» для діток садкових груп і початкових класів. Було весело!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *