logo

Толерантність – це гармонія в багатоманітності!

Підсумки тижня в Угринівський Ліцей

#шкільна лінійка присвячена «Дню толерантності» 6-Б клас вперше готував лінійку! Молодці! (Кл. Кер Ірина Садула.)

#гурток літературний гурток (керівник Ірина Садула) До 150-річчя Українського поета, прозаїка, історика літератури, журналіста, публіциста Богдана Лепкого.

#радіо у програмі «Криниці слова» на українському радіо учениці нашого ліцею Ангеліна Качкан та Софія Шпільман разом з вч. укр. мови та літератури Іриною Садулою. Тема: «Слова моєї мови…»

#флешмоб до Дня толерантності для учнів 5-7 класів «Деревце толерантності: Світ в якому я хочу жити» (людські чесноти) Ідея: Учнівська рада «Імпульс»

#батл між учнями 10; 11 класів! На тему: «Люблю свою Україну» Було цікаво!

#тренінг 16 листопада соціальним педагогом Павліською Н. Є. проведено заняття до Дня толерантності у 5-А клас “Давайте будемо толерантними!”

#вистава кл. кер. Ірина Садула разом з своїми учнями 6-Б класу переглянули виставу «Попелюшка» у Драматичному театрі

#фото наша вчителька укр. мови та літератури Ірина Садула і її вихованці. Молодці!

#перемоги наша талановита Ангеліна Качкан зайняла перше місце в районному етапі Шевченківського конкурсу. А також Дворська Анна зайняла перше місце у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта осінь 2022» з підвищеним рівнем складності.

#лист до Миколая, творимо добро своїми руками. Щороку учнівська рада « Імпульс» бере «листа до Миколая» (Мальтійської Служби Допомоги). Чужих дітей не буває!!!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *