До Дня української мови та писемності

Підсумки тижня в Угринівський Ліцей📌

#День_української_мови.

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Традиційно відбувся Всеукраїнський радіодиктант і шкільна лінійка від 9-А класу.

#Олімпіади. Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Дівончук Марина – 1 місце, англійська мова (кер. Морикін Р.Д.);

Тарас Анастасія – 1 місце, історія (кер. Євгейчук С.О.);

Яцуляк Даниїл – 2 місце, географія (кер. Лотоцький А.В.);

Пишаємось і чекаємо нових досягнень !

#НУШ.

• Цікавий урок у 5-А з письменницею і авторкою Ольгою Андріяшко. Письменниця креативно й творчо презентувала учням книгу «Соломійка в Країні загублених Ґудзиків». Допитливі учні мали нагоду дізнатись відповіді на всі свої запитання і отримати на згадку ґудзика. (Маціборська Л.М.);

• Урок у 5-Б на тему «Види декоративного мистецтва» (Галущак.Г.В.);

• Урок у 1-их (Силюк Н.А., Кожуховська С.М), та у 6-Б (Садула І.В.) до Дня української писемності та мови;

#Хромбуки у надійні руки! Чудовий результат співпраці #MOH_України та #Google, за підтримки ООН (ЮНЕСКО), що переріс у загальнонаціональний проєкт “Ноутбук кожному вчителю”, розширює цифрові можливості для педагогів. Основна мета-зробити освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання якісним і мобільним.

#Перемога Садули Ірини Володимирівни у Всеукраїнському літературному конкурсі в номінації «Есей-рефлексія» про рідну і найдорожчу мову. Вітаємо!