Завдяки дітям хочеться жити.

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими (О.Уальд)

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості. (В. Сухомлинський) // Учні 1-А класу (кл. кер. Гошовська М.В.) та 1-Б класу (кл. кер. Пуш Н.М.) прожили неймовірний день – свято “Прощавай букварику”!

Також дітки садкових груп та початкової школи подивилися дуже цікаву лялькову виставу.

Природа хоче, щоб діти були дітьми, перш ніж бути дорослими. Дайте дитинству дозріти в дітях (Жан-Жак Руссо) // Випускний у садочку!!! Група “Бджілка”(вих. Скобель О.В., муз.кер. Дудровська Г.М. )

Батько і мати, тато і мама-це перші два авторитети, на яких для дитини грунтується світ, грунтується та віра в життя, в людину, в усe чесне, добре і святе. // “Мамині помічники” група “Сонечко” (вих. Яремко Л.В., Дикунська О.В., муз. кер. Дубровська Г.М.)