Будні і свята нашого ліцею

“Життя довге, якщо ним уміло користуватися” (Сенека). //До тижня безпеки дорожнього руху в ліцеї було проведено багато повчальних занять:

• Єдиний національний урок безпеки дорожнього руху в рамках проекту “Безпечна країна” (Початкова школа 1-4 класи)
  • Уроки образотворчого мистецтва (6 класи), вчитель Шкварок Л.А,// Кросворди, малюнки, цікавинки… і, навіть, ляльковий театр.
  • Квест “Безпечна дорога до школи” між 7-ми класами ( Вчитель основ здоров’я Шкварок Л.В.)

До нас завітали волонтери Мальтійської служби допомоги, які ознайомили наших учнів (8-10 класи) з наданням першої домедичної допомоги.

Щороку у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. //3-А клас , кл. кер. Силюк Н.А,

18 травня відзначали Міжнародний день музеїв. Наші учні 9-10их класів відвідали музей “Дем’янів Лаз” а також прибрали територію навколо храму.(ЗДВР Максимів О.Я., пед-орган. Галущак Г.В., пр. психолог Максимів О.С., асистент вч. інклюзивного навчання Гончарик Г.Б.)

Свято до Дня матері “Мама і весна” (2-Б клас, вч. Гутьян Л.М.)

Мрії не працюють, поки не працюєш ти! Вручення подарунків учениці 11 класу Анастасії Стефурак від редакції газети “Вперед” (журналістка Вероніка Заник) за перемогу у конкурсі до 150-річчя Лесі Українки. Номінація: малюнок до вірша Л.Українки “Мрії”. Молодець!!!!

Далі буде…