Взимку холодно тим, у кого немає теплих спогадів

Зима!!!!! Така казкова, морозяна, прекрасна!!! Скільки в цій порі року чудових життєвих моментів!!! У січневі різдвяні дні усі люди гучною колядою, щедрівкою, згуртовують усіх навколо, а співочі дитячі голосочки наповнюють кожне серце позитивом, надією та любов’ю!!!!

Наші щебетушки та соловейки Угринівського ліцею разом з музичним маестро Оксаною Мандзюк прославляли народження Христа колядою в Дям’яновому Лазі та отримали Подяку за активну участь у ІХ молодіжній акції “Різдво спомину героїв”.

Також наші колядники завітали з гучною колядою на Василія до очільників Угринівської сільської ради ТГ

Цікавим і пізнавальним став цей тиждень для школярів НУШ, адже вивчали солодку історію – Шоколад (3-Б кл. , кл. кер. Гутьян Л.М.); виготовляли корисні та поживні салати (2-Б кл. , кл. кер. Пуш Н.М.); виготовляли разом з батьками годівнички для пернатих друзів (1-А кл. Пащак Г.М., 1-В кл. Скобель О.В.)

Цього тижня учні 10-го класу підготували інформаційну, історико-повчальну шкільну лінійку на тему “А третій то празник – Святе Водохрестя” (підготовка вч. мат. Стефурак О.М. та вч. муз. Мандзюк О.М.). Молодці!!!

Діти Угринівського ліцею продовжують перемагати. Районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості: Анастасія Тарас -Імісце (кер. Тарас Т.І.), Сніжана Ткачик -ІІ місце (кер. Садула І.В.)