logo

Передноворічний настрій

Море вражень, багато позитивних емоцій, безліч посмішок, великих і таких бажаних дитячих очікувань в передсвяткові дні…. все це і є таке клопітке, чудове, насичене життя в Угринівському ліцеї:

#STEM-курси підвищення кваліфікації для педагогів Угринівської громади з цифрової грамотності проведено Прикарпатським національним університетом. Онлайн і офлайн формат. До нашого ліцею прибули педагоги Єзупільської ТГ. Тепер цифрова грамотність і STEM- освіта на крок ближче. Деталі тут ⬇️https://m.facebook.com/groups/900370860736395/permalink/1097265551046924/#Нагороди_для_переможців.

Наша команда Lexed_2 (кер. Тарас Т.І.) отримала нагороди за перемогу в обласному брейн-рингу. Тут більше ⬇️https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5002827063074997&id=100000432599338#ВиховнаРобота.

#Святий_Миколай. Цей тиждень був однозначно подарунковим, святковим і присвяченим святкуванню :- 2-Б клас вирушив у маєток Святого Миколая, щоб залишити найзаповітніші мрії. (кер. Пуш Н.М.)- 4-Б відвідав Дем‘янів Лаз у пошуках Миколая. (кер. Кожуховська С.М.). – З року в рік «Миколай у кожен клас». З піснями, віршами, дзвіночками і солодкими гостинцями прийшов у кожен клас. Добра і солодка традиція нашого ліцею.

#Смачний_майстер-клас. Декорувати пряники вчилися учні 3-Б і 2-А класів. (Гошовська М.В., Гутьян Л.М.).

#Новорічний_настрій. Ілюмінація не тільки на ялинці, а і на корпусі та на 3-D фігурух під ялинкою. Чудове місце, щоб отримати новорічний настрій і зробити святкове фото. На урочисте відкриття завітали керівники місцевого самоврядування (Сільський голова Ярослав Вівчаренко). Спасибі місцевій владі за свято в нашій громаді !Ловіть фотозвіт 📸🎞

#ТаємнийСанта цьогоріч близько 150 учнів брали участь у святковому дійстві. Емоції вражають… Всі були однозначно в захваті.

#Туризм Наша команда брала участь в змаганнях з техніки пішохідного туризму в закритому приміщенні. Отримали ПЕРЕМОГУ! (кер. Лотоцький А.В.)

#НоворічніРанки (садкові групи, НУШ)

#СуперВоїн2021 традиційні змагання для хлопців-старшокласників проведено. Переможців визначено! (кер. Ветоха Є.М., Мельничук А.Я.)

#НУШ1-А клас – майстер-клас в пекарні. Педагогіка партнерства в дії – це коли батьки ініціатори певних освітньо- розвивальних заходів. Такі батьки у наших нушиків: креативні, ініціативні та веселі. Молодці!(кер. Пащак Г.М.);2-А та 3-А – екскурсія до будинку Св.Миколая (кер. Гошовська М.В., Галій Г.Я.)3-Б – проєкт “Наші пращури” (кер. Гутьян Л.М.)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *