logo

Весела розколяда

#Розколяда розпочалася. Радіє світ, душа співає, здоров’я і тепла бажає. #НоворічнаДискотека стала приємним завершенням 2021 навчального року для ліцеїстів.До зустрічі в новому, 2022

Особлива шкільна розколяда

  24 грудня, в останній день навчання першого семестру в Угринівському ліцеї, відбулося казкове різдвяне, шкільне свято – «Розколяда». В цьому дійстві взяли участь учні 5-11 класів та шкільний ансамбль. Кожен клас мав свою особливу колядку. Слухачі та самі учасники мали змогу дізнатися більше колядок та віншівок, як сучасних, так і давніх. Виконавці інтерпретували композиції під музичні інструменти на сучасний лад.
  Захід розпочав 10 клас з новорічною піснею, яку переклали українською з англійської «Дзвоники дзвенять». Глядачі були захоплені їх образами та креативом. Наступними дебютували 5-класники, саме тому всім було дуже цікаво, що вони заколядують. Учні 5-11 класів обрали колядки: «Ми прибули господарю…», «Небо і земля», «Бог ся рождає».  «Радуйся небо» – особлива, цікава колядка, котру виконали учні 11 класу разом зі своїм класним керівником. Але найбільше здивував шкільний ансамбль. Дівчата під супровід музичного керівника Угринівського ліцею Оксани Михайлівни Мандзюк (котра акомпонувала під усі пісні учасників) виконали три колядки:  «Темная ніченька», «Нова радість» (повстанська версія) та «У Вифлиємі в яслах на сіні». Дехто в залі навіть плакав, дехто колядував разом з нами.          Організаторка дійства–завуч з виховної роботи Оксана Максимів усім сердечно подякувала і запросила ліцеїстів та учителів традиційно, спільно виконати колядку «Нова радість стала». Це було неймовірно! Я вважаю, ми повинні продовжувати такі традиції і надалі, бо саме тоді ми єдина нація.

Анна Дворська,
учениця 6-Б класу Угринівського ліцею (вч. укр. мови та літератури Садула І.В.)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *