Благодійна ярмарка під гаслом “Сила в єдності! Підтримай ЗСУ разом з нами”

Маленькі дії значно важливіші за великі наміри!

В Угринівському ліцеї пройшла благодійна ярмарка на підтримку української армії під гаслом “Сила в єдності! Підтримай ЗСУ разом з нами!”

Викликає велике захоплення готовність батьків та дітей, з якою охотою вони відгукнулися на дану ініціативу. Кожен намагався внести свою лепту для допомоги! Щиро дякуємо батькам, вчителям та нашим учням! Так, спільними зусиллями було зібрано 57 421 гр. (Початкова школа (1-4кл.) – 21100гр + 2510гр на виїзді); Середня школа (5-7 кл.) – 16864гр; Старша школа (8-11кл.) – 11947гр; Майстриня подарунків- Нижник О.Я -5000гр)

Хай світом править доброта,

Хай творить тисячу чудес,

Вона на всій землі свята,

Вона сягає до небес!!!

Смаколики з ярмарки потішили наших військових у госпіталі. Дякуємо їм за все! Швидкого одужання!

У рамках #урокзвитяги учнівська рада «Імпульс» поєднала благодійність і

волонтерство. Зібрані на благодійному ярмарку кошти розподілено наступним чином:

– частина переведена на рахунок фонду Сергія Притули

– інша частина передана «Госпітальєрам» в особі парамедика Михайла Адамчака.

Радіємо, що змогли особисто поспілкуватися з Мишком Адамчаком (медиком-добровольцем з 2014 року), адже почути про війну з перших вуст – дуже цінно для молодого покоління. Те, що ми почули, ті відео, які ми побачили, вкотре переконали нас, що життя і мир – це найвища цінність. Перемога вже близько, а українці – найкращі й найсильніші 🇺🇦