Семінар на тему “Формування національної свідомості у дітей дошкільного віку”

#Дошкілля

28 жовтня на базі Угринівський Ліцей професійна спільнота педагогічних працівників дошкільної освіти провела семінар на тему “Формування національної свідомості у дітей дошкільного віку”. Учасники зустрічі ставили перед собою завдання формувати в молодого покоління високу патріотичну свідомість та виховувати любов до рідного краю і культурного спадку свого народу.

Море вражень та позитиву від проведеного семінару:

#Презентація “Формування національно-патріотичних почуттів дітей дошкільного віку” (вихователь-методист Наталя Маланюк )

#Вікторина “Плекаємо патріотів” з використанням мультимедійної дошки (вихователі Мирослава Тимків , Наталія Маланюк )

#Флешмоб “Калинова Україна” – родзинка семінару (музкерівник Галина Дубровська ).

#Майстерклас “Малювання кавою” (вихователь ст.гр. Марія Горбаль )

#Національний_куточок . В рамках семінару був проведений огляд національно-патріотичних куточків всіх груп.

Дякуємо гостям із Загвіздянський Здо Сонечко , Лисецького, Старолисецького, Стебницького закладів освіти та Угринівська гімназія за активну участь.

Ловіть фотозвіт.