“Лиш праця світ таким, як є, створила! Лиш в праці варто і для праці жить” (Іван Франко)

Підсумки тижня в Угринівському ліцеї

#тиждень біології :

#дайджест «Найдивніші рослини світу» , творчі роботи ліцеїстів.

#лінійка на тему «Мислити глобально, діяти локально», підготували учні 11 класу

кл. кер. Чигура О. Я.

#досліди, вч. біології М. В. Танчук та 8 клас проводили майстер-клас «Вирощування мікрозелені»

#профорієнтація з учнями 10-11 класів через повітряну тривогу відбулася в укритті. Викладачі Прикарпатського університету кафедри іноземних мов.

#акція «Кришечки збери- Україні допоможи» була розпочата!

Учнівське самоврядування, центр «Екорух»

# Літературні читання:

Учні Угринівського ліцею взяли участь у читаннях з нагоди дня народження Ліни Костенко у бібліотеці-абоненті м. Івано-Франківськ, що на вул. Короля Данила 11. (вч. Садула І.В.)

– Літературне чаювання в Угринівській бібліотеці. Читали і декламували власні твори, а також улюблені поезії класиків. Щиро дякуємо за запрошення бібліотекарю пані Марії Друк (вч. Садула І.В.)

#уривки їз п‘єси «Назар Стодоля» Т. Шевченка підготували учні 10-11 класів та вчитель української мови та літератури Андрусів О. В. (п’єсу було перенесено через тривоги)

#газета «Вперед», учні нашого ліцею потрапили у газету зі своїми творами та статтями про рідну мову та видатного Шевченка!

Твір учениці 7-Б класу Качкан Ангеліни

Твір учня 6-Б класу Петра Сокольського

Стаття учениці 7-Б класу Капорін Вікторії

Методична декада завершилася.