Тиждень профілактики шкідливих звичок

Підсумки тижня в Угринівський Ліцей

#переможці_олімпіад

ІV онлайн-олімпіада з правознавства Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника

ІІ місце – Тарас Анастасія ( уч. 11 кл.)

ІІ місце – Василик Анастасія ( уч. 9-Б кл.)

ІІІ місце – Дубровська Ольга ( уч. 10 кл.)вчитель правознавства Тарас Т.І.

#соціальний_ролик

Присвячений здоровому способу життя, де за підсумками голосування, кількості переглядів та змістовним критерієм перемогу отримали учні 7-А-класу ( Качкан А. і Яремко А.) та Дубровська Христина ( уч. 7-А кл.). Ми дуже дякуємо усім, хто взяв участь!

#фестиваль_Зоофест

Завершився І етап обласного фестивалю «Зоофест». Преможцем стала уч. 5-А класу Тарас Юлія, яка створила неймовірно цікавий ролик про своїх улюбленців! Молодчинка!!!

#тиждень_профілактики_шкідливих_звичок

– В рамках тижня «Профілактика шкідливих звичок» повчально-інформаційну шкільну лінійку підготували учні 6-А кл (кл. кер. Андреїв Н. М.)

– відбулися години класного керівникика (початкова школа):

«Моє здоров’я в моїх руках»( 3-А кл. кер. Гошовська М.В.). У 4 А класі ( кл. кер. Галій Г.Я.) провели бесіду “Здоров’я – найбільший скарб у житті”. Виготовили ” Дерево добрих звичок” та “Скриню поганих звичок”.

#Вистава

Ну як же без відпочинку! Садкові групи та учні початкової школи мали змогу побувати на ляльковій виставі! Радість, захоплення та справжній відпочинок!

#методична_декада розпочалася

– образотворче мистецтво (вч. Шкварок Л.А., 7-А кл.) тема: «Логотип-фірмовий знак»

– відкрита година кл. керівника (вч. Садула І.В., 6-Б кл.) тема: « Україна починається з тебе»

– методичні посиденьки ( початкова школа) тема: «Здоров‘язберігаючі технології в початковій школі»

#конкурс_читців до Т. Шевченка

Вч. укр. мови та літератури Садула І.В. разом з своєю вихованицею літературного гуртка Качкан Ангеліною ( уч. 7-А кл.) взяли участь у міському огляді-конкурсі читців, присвяченому 209-ій річниці з дня народження Т. Шевченка.

Ловіть фотозвіт..