logo

Ми незламні!

Підсумки тижня в Угринівський Ліцей

#дайджест «Ми незламні!» до Дня Збройних Сил України (Учнівська рада)

#шкільна лінійка, яку 11 клас присвятив нашим Захисникам з нагоди Дня Збройних Сил України (кл.кер. Стефурак О.М.)

#флешмоб до Дня української хустки! (Учитель хореографії – Макар О.М.) Також відбулася колоритна фотосесія в українських хустках (Учнівська рада)

#зустріч з кандидатом філософських наук – Любомирою Калуською. Говорили про відомого українського філософа, поета, богослова – Григорія Сковороду.

#НУШ 2-Б клас підготував малюнки до Дня Збройних Сил України «Український захисник» (Кл. кер. Новодворська Я.В.)

#НУШ 1-А та 1-Б клас подбали про пернатих друзів та провели акцію “Допоможи пташкам зимою”. (Кл. кер. 1-А класу – Силюк Н.А., кл. кер. 1-Б класу Кожуховська С.М.)

#літературний гурток. Учитель української мови та літератури Ірина Садула та її вихованці працюють на повну!

#зустріч із військовим парамедиком із передової. Дякуємо за відвагу, стійкість та мужність, за надважливу працю і за те, що ризикуєте власним життям, щоб рятувати інших!

#акцію «П‘ять картоплин» завершено!

Було зібрано 253 кг картоплі. Частину було передано Дитячому будинку сімейного типу для переселенців з Маріуполя, частину – у “Карітас” до благодійної їдальні. І ще частину плануємо передати у госпіталь.

#акцію «Святий Миколай іде до сиріт» від Мальтійської служби допомоги також завершено!

Подарунки поїдуть у Черченську спеціальну школу. Дякуємо всім, хто взяв участь!

#НУШ та дошкілля святкували День української хустки!

#НУШ 4-А клас малювали та писали побажання нашим захисникам до Дня Збройних Сил України ( Кл. кер. Галій. Г. Я.)

#олімпіади учениця 9-Б класу Василик Анастасія зайняла 2 місце у 2 етапі олімпіади з біології!(Учитель – Танчук М.В.)

#проєкт Учні Угринівського ліцею взяли участь у благодійному освітньому проєкті #flowers4school, який спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. Школа отримала велику кількість красивих квітів, посадка яких викликала у дітей безліч емоцій.

#екобіологічний хакатон від ПНУ. Анастасія Тарас, Марина Дівончук, Анастасія Орихівська, Ольга Дубровська гідно представили Угринівський ліцей. Дводенний інтенсив завершено. Дебют команди відбувся. Дякуємо всім за підтримку. Було пізнавально!

#благодійність Учні 1-11 класів та їх сім’ї беруть активну участь у благодійному конкурсі – марафоні “КОЛОСОК ДЛЯ ЗСУ”. Цього разу в учасників дві задачі: показати якнайкращий результат у конкурсі й задонатити на підтримку ЗСУ, перерахувавши кошти у фонд ” ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ”.

Разом до перемоги!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *