logo

Єднаймось у вірі!

Вперше відповідно до указу Президента України провели віче народного єднання. Відповідно до указу о 10:00 на території ліцею учні виконали Державний гімн України та підняли Державний прапор. Сьогодні довели, що наш народ – нація нескорених. Довели, що спільною молитвою, спільними зусиллями ми здатні змінити майбутнє. Єднаймось у вірі! Слава Україні!

Садкова група “Сонечко” (вих. Яремко Л.В.)
(1-А кл., вч. поч. кл. Пащак Г.М.)
(2-Б кл. вч. поч. кл. Пуш Н.М. )
(2-А кл. вч. поч. кл. Гошовська М.В.)

#Небесна_Сотня. У ліцеї відбулась лінійка від 9-Б класу (кер. Андрусів М.І.) до вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для України. Віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла. Це про Героїв Євромайдану.

#Призери_олімпіад. Вітаємо нашу ученицю 6 класу Яремко Анну з перемогою у II етапі олімпіади «Як ти знаєш Біблію?». (кер. Максимів О.Я.).

#День_Святого_Валентина щорічне свято, яке відзначають 14 лютого. Ліцей не виняток. Дайджест і фотозона у ліцеї допомогли поринути у цю атмосферу

#Цікаві_уроки – Урок медицини у 10 класі – «Надання першої домедичної допомоги» (кер. Танчук М.В.). НУШ (Уроки ЯДС), Для формування ключових демократичних цінностей на уроках громадянської освітити в 10 класі (кер. Тарас Т.І.) апробували гру «Рецепт демократії», яку отримали від @Фонд «Освіта для демократії» та @Громадські Ініціативи України.

(Вивчення дробів у 3-Бкл., вч. поч. кл. Гутьян Л.М.)
Дослід “Брехня завжди спливає”(3-Б кл. вч. поч. кл. Гутьян Л.М.)
(3-а кл. вч. поч. кл. Галій Я.В.)

(4-А кл., вч. поч. кл. Силюк Н.А. )

(Уроки медицини 10 кл. вч. Танчук М.В.)

# 16.02.2022 року відбувся семінар соціальних педагогів та практичних психологів соціально-психологічного осередку. Проводила семінар-практикум соціальний педагог Павліська Н.Є..(онлайн)

#Навчальна_евакуація. У світлі останніх подій у державі і взагалі, на випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, у школах проводяться навчання для дітей.Проведене планове відпрацювання нормативів евакуації учнів і в Угринівському ліцеї.

.#Оновлене_освітнє_середовище у нашому ліцеї. Шпалери «Карта світу» роблять географію цікавішою.

#Творчість. У новому випуску газети “Вперед”читайте історії- оповідання про рідне село від учениць 6-А класу Вероніки Николин та Ангеліни Качкан. А також креативне інтерв’ю, присвячене неймовірній українці Софії Яблонській, від учениці 10 класу – Сніжани Ткачик (вч. української мови та літератури Садула І.В.)

Далі буде…

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *