Тиждень трудового навчання

Підсумки тижневих подій в Угринівському Ліцеї

#Тиждень_трудового_навчання

– Ландшафтний дизайн шкільної території. Працюємо усі над проєктом «Творимо красу навколо себе» ( особлива вдячність директору ліцею Світлані Орестівні, техпрацівникам школи, батькам, вчителям трудового навчання та учням які долучилися до створення такої краси

– шкільна лінійка на тему: «Незвичайні професії» від учнів 7-Б класу ( кл. кер. Лотоцький А.В.)

– Майстер-клас від учнівського самоврядування «Зачіски від майстринь Угринівського ліцею»

#Пожежно_прикладний_спорт.

Змагання з такого виду між командами Угринівського ліцею та Угринівської гімназії відбулися цього вівторка і завершилися нічиєю! Усі молодці!!!! Побільше б таких зустрічей!!!

#Профорієтація

Ми завжди стверджуємо, що доля кожного учня нам не байдужа! Тому вибір майбутньої професії дуже важлива місія! Цього тижня нас відвідали ІФНТУНГ з Кафедри публічного управління та адміністрування!

Ловіть фотозвіт