Тиждень мистецтва

Мистецтво бачити в усьому – це справжній виклик для Угринівського ліцею! Наші діти дуже творчі особистості і цього тижня вкотре це довели:

– Акція-флешмоб “Кольоровий клас у палітрі ліцею” (Учнівська рада “Імпульс”, пед.-орг. Галущак Г.В.)

– Виставка учнівських проєктів: “Валентинка від душі” (учні 5-8 класи, вч. образотворчого мистецтва Шкварок Л.А.)

– Музична феєрія “Карооке в ліцеї” (вч. музичного мистецтва Мандзюк О.М.)

– Екскурсія в Музей мистецтв Прикарпаття (уч. 9-Б класу, ЗДВР Максимів О.Я.

– Екскурсія в  Інноваційно-виставковий комплекс “Нова енергія” (уч. 3-А класу, кл.кер. Силюк Н.А.

– Зустріч із випускником школи Семчуком Володимиром, членом Національної Спілки художників (Вч. образ. мист. Шкварок Л.А., ЗДВР Максимів О.Я.)

– Робота (малюнок) учениці 7-А класу Перекліти Ксенії бере участь у обласному конкурсі з образотворчого мистецтва (вч. образ. мист. Шкварок Л.А.

Коментарі закриті.