Підсумки тижня

Підсумок тижня в Угринівський Ліцей

18.09-22.09 «Тиждень протидії булінгу»

Урок-бесіда #КібербулінгЗупинимоРазом! (6-А , 6-Б.Практичний психолог Галущак Г.В).Також діти дивились відео-ролик: «Що таке булінг?»(підготувала Галущак Г.В)

#дайджест.Інформаційний дайджест «Що таке булінг та як з ним боротися?»

Поширення буклетів для батьків та учнів на тему: «Стоп!Булінг!»(практичний психолог Галущак Г.В)

#деньмиру

Танцювальний флешмоб “Діти України за мир!” (викладач Кузик Н.В 4-А та 4-Б класи)

#дайджест «Міжнародний день миру»

Заняття з дошкільнятами на тему: «Ангели миру».Діти виготовляли обереги з шпагату(ст.група «Бджілка» , вих.Нижник О.Я)

Заняття «Ключик до миру та дружби»(група «Ромашка» вих.Дикун М.І)

Колективна аплікація «Голуби миру»(група «Віночок» вих.Яремко Л.В)

ГПД Флешмоб «Голуб миру» та витинанка символу миру.(вих.Яремко Л.В)

Заняття з образотворчого мистецтва на тему: «Ми хочемо миру у рідній Україні»(вчитель Пащак Г.М , 3-А клас)

Конструювання «Український голуб миру»(вчитель Гошовська М.В , 4-А клас)(вчитель Пуш Н.М 4-Б клас)

Аплікація «Мирне небо над Україною»(вчитель Скобель О.В)

Вікторина «Ми за мир!»(вчитель Силюк Н.А 2-А клас)

Малювання «Хочемо миру!Хай буде мир у всьому світі!Щасливі будуть дорослі й діти!»

(вчитель Галій Г.Я 1-А клас)

ЯДС виготовлення паспорта України(вчитель Скобель О.В 3-В клас)

#лінійка присвʼячена тижню протидії булінгу(вчитель Танчук М.В 10 клас)

Відбулося засідання учнівської ради “Імпульс” , на якому обговорювали ряд організаційних питань.

Нагородження учнів, 5-11 класів, грамотами за зайняті призові місця за активну участь у спортивних конкурсах, під час Олімпійського тижня.