Леся Українка очима дітей

“Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмира…” (Леся Українка)

Учні Угринівського ліцею взяли активну участь у різноманітних конкурсах, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки.

“Я щиро вдячна всім, хто не залишився осторонь! Вкотре переконуюсь, що наші діти дуже талановиті, творчі, креативні. Пишаюся вами! Дякую редакції газети “Вперед” за те, що надрукували роботи наших учнів! Для когось це точно стане великим поштовхом для розвитку творчості! Бажаю всім натхнення і віри в себе!” (вч. укр. мови і літератури Маціборська Людмила Михайлівна).

“Перші роботи учнів нашого ліцею, присвячені до 150-річчя з дня народження Лесі Українки вже надрукували у новому випуску газети “Вперед”. Малюнок Христі Гошовської (9-Б кл.), Богдана Парандія (5-А кл.), Ольги Романків (10 кл.); есе Ангеліни Качкан (5-А кл.); вірш Насті Василик (7-Б кл.). Дуже тішуся, що почали саме з нашої школи. Діти старалися!” (вч. укр. мови та літератури Садула І.В.)

(Робота Ольги Романків – уч. 10 класу)
(Робота Стефурак Анастасії – учениці 11 кл.)