Хороші новини в хорошій гостині!

“Живи так- щоб люди, зіткнувшись з тобою, посміхнулися, а, спілкуючись з тобою, стали трішки щасливіші!” -девіз цього тижня, адже позитивних новин – безліч!!! І щастя, і сміх, і сльози радості… Таке шкільне дитяче життя!!! А саме:

• – Лялькова вистава для наймолодших “Про те, про се!”
  • – Нарада педагогів / Дирекція завжди співпрацює з вчителями!
  • – Завершення благодійної акції “Монетки дітям”/ Учнівська рада (пед-орг. Галущак Г.В., ініціатива – Стефурак О.М.). Було зібрано 575 гр.
  • – Шкільна лінійка, До Дня пам’яті (80-тя)”Трагедія Бабиного Яру” (9-А клас, кл. кер. Андрусів О.В.) та перший інформаційний урок в 5-7 класах. Пам’ятаємо!
  • – НУШ на висоті!!! Екскурсія у с. Підгір’я Богородчанського району до музею Землі. 3-А клас, кл. кер. Галій Г.Я. Діти в захваті!!!!
  • – На завершення тижня,учнівське самоврядування взяло ініціативу керування і викладання у свої руки, спробували “хліба насушного”!!! Ой!!! І ви знаєте, – були у захваті!!! Учнівська рада “Імпульс” зустрічала всіх учителів, пригощаючи солодощами і вітальними листівками; карооке від нашої музичної діви вч. Мандзюк О.М., а учні-випускники створили справжню атмосферу свята для вчителів. Ми їм дуже вдячні!!!

Далі буде…