logo

Ти як? Про ментальне здоров’я.

Освітяни Угринівського ліцею долучилися до проведення занять про важливість ментального здоров’я, матеріали яких були розроблені у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, ініціативи першої леді України Олени Зеленської, у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України та Національною едьютейнмент освітньою платформою Дія Освіта.

Практичний психолог Галущак Г.В. та соціальний педагог Горбаль М.І. розповіли учням 7-11 их класів про те, як вони можуть піклуватися про власне ментальне здоров’я. Продемонстрували анімований комікс з якого підлітки дізналися багато цінної інформації як піклуватися про своє ментальне здоров’я, а саме: що таке “панічна атака” і як з нею справитися; як уміти переключатися на позитивні емоції; як справитися з страхом, тривожністю та стресовими ситуаціями; як опанувати злість, заспокоїтися, почуватися впевненіше…

Учні навчилися розпізнавати свої емоції та зрозуміли істину – не мовчати, а розмовляти з близькими їм людьми, якщо вони не можуть впоратися з негативними емоціями та страхами. Також діти ознайомилися з деякими вправами та техніками, щоб надати собі та іншим першу психологічну допомогу.

Попередній

Наступний

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *