logo

Тиждень профорієнтації

Завжди кажу молодшому поколінню, що майбутнє у їхніх руках! Життя у кожного проходить по-різному. Від їхніх задатків та здібностей, від їхнього знання і наполегливості залежить формування їхньої особистості. І яку б професію вони не вибрали собі, завжди потрібно пам’ятати про три важливих твердження: “хочу”, “можу”, “треба”. Кожен з педагогів старається зробити все для того, щоб дитина себе знайшла в цьому світі.

З 1 листопада по 5 листопада 2021 року в Угринівському ліцеї відбувся тиждень профорієнтації.

  • 1. Екскурсія в музей “Родинних професій” Романа Фабрики, заслуженого журналіста України. Роман Михайлович популяризує народну творчість, досконало та глибоко вивчає коріння свого народу та своєї родини. Учням 6-А класу (кл. кер. Семчук Х.С.) пощастило не тільки поспілкуватися з Романом Миколайовичем, а й з його сином Робертом Романовичем. Нам є чому навчитись та брати приклад. Треба знати, дізнаватись та розповідати своїм дітям про свій рід, аби вони знали своє коріння і пишалися ним, незважаючи на їх походження і професію. Дякуємо за змістовну і цікаву розповідь. Ми , наче побували у мандрівці у часі і просторі.

2. Вже традиційно, кожної середи в нас проходить загальношкільна тематична лінійка. Цьоготижневу лінійку готували учні 7-А класу (кл.кер. Мандзюк О.М.) на тему “Найдивніші професії світу”

  • 3. У нас гості!!!! Зінькова І.І. – провідний фахівець Навчально-наукового центру “Педагогіка і психологія вищої школи” Інституту вищої освіти НАПН України і Прикарпатського національного університету Ім. Василя Стефаника. Учні 10 класу отримали змістовну інформацію про ВНЗ та дехто з них пройшли діагностику схильності вибору професії. Солодкий презент від Ірини дуже сподобався нашим дітям. Дякуємо!
  • 4. Наш практичний психолог, Максимів Ольга Степанівна, завжди в тонусі. Робота “кипить”: тести, діагностична робота, анкетування (здібності учнів) 8-Б, 9-Б; заняття “Світ професій. Мій вибір ким бути.”; гра “Хто Я?”за професією…

5. Також НУШ/ ГПД (4-ті та 3-ті класи, кер. Яремко Л.В. та Антонів О.М.) завжди в праці : цікаві уроки, повчальні години спілкування, ігри на свіжому повітрі… Море вражень!!!!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *