logo

Мово моя, ти для мене криниця, я навіки з тобою, допоки я є

“Ти для мене любов і натхнення моє. Ти і казка, і пісня чудова лірична. Ти і думка, і правда, і мрія людська. Неповторна і щира, ласкава й музична” (Надія Красоткіна)

Вже традиційно, в Угринівському ліцеї відзначають День української мови та писемності. Цього року цій тематиці був присвячений цілий тиждень:

ХХІ Всеураїнський радіодиктант національної єдності (для учнів 9-их, 10, 11 класів)

  • Вікторина “Мова -коштовний скарб народу” , яку провели учні 9-их класів для 2-А, 2-Б та 4-А класів. Дітям було цікаво!!!
  • Шкільна лінійка на тему:”Сучасна українська мова” (11клас, кл. кер. Маціборська Л.М.)
Нагородження грамотами з змагань “Теренова гра”
Нагородження грамотами з пісенного конкурсу “Дивограй”
  • ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка у 2021-2022н.р. на базі Угринівського ліцею.
  • Вчитель української мови Павліська Н.Є. разом з своїми вихованцями писали диктант “Не бійтесь заглядати у словник” та переглядали відео “Історія української мови”,Учениця 8-А класу Перекліта Ксенія намалювала плакат до Дня писемності.
  • – Вікторина “В океані рідної мови” між 6-ми класами ( вч. укр. мови і літератури Садула І.В.) Було інформаційно-повчально!!! Молодці!!!
  • – Цікавезний урок “Мовний ревізор” , який провела вч. укр. мови та літератури Маціборська Л.М. з учнями 7-Б класу.
  • – Екскурсія в художній музей Творчості (виставка картин Т.Шевченка) (уч. 10, 9-А, 9-Б класів, кл. кер. Андрусів О.В., ЗДВР Максимів О.Я., вч ВУ Ветоха Є.М. та Танчук М.В.)

Також цікавинкою тижня стали змагання з волейболу. Наші команди з хлопців та дівчат /товариська гра / відвідали Рошнівський ліцей! (вч. фіз. культури Мельничук А.Я.,). Змагання на виїзді ще більше здружують колектив, а азарт виграшу допомагає ще більше згуртувати та мотивувати , співпрацювати та самовдосконалюватися.

Далі буде…

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *