logo

Книга – дзеркало життя!

23 квітня Всесвітній день книги

Книга – прекрасний співрозмовник… вона чудово лікує та напрочуд гарно розважає, вона прекрасний товариш, найкращий порадник та приємний гість. Учні Угринівського ліцею ділились своїми враженнями від прочитаних книг, знімали буктрейлери, фотографувались. Було цікаво та пізнавально. Наші діти – молодці!!! Своїм прикладом вони доводять, що читати – модно!!!

учениця !0 класу Маланюк Вікторія (вч. Маціборська Л.М.)
учениця 6-А класу Німащук Анастасія (вч. Маціборська Л.М.)

“Книги – морська глибина, Хто в них пірне аж до дна, Той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить” (Іван Франко). Якщо прожити деякі моменти з книг, стає усе набагато цікавіше, реальніше, зрозуміліше. Учні 9-Б класу з учителем української мови та літератури Садулою Іриною Володимирівною влаштували день літературної творчості.

Книга – це є світ, видимий через людину (Бабель І.). Екскурсія до бібліотеки Народного Дому села Угринів учнів 5-Б класу (вч. укр. мови та літер. Садула І.В., педагог-організатор Галущак Г.В.).

Книги – кораблі думки, які мандрують по хвилях часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління (Ф. Бекон). Учнівська рада “Імпульс” підготувала відеоролик про шкільний буккросинг, який розміщений в стінах нашого ліцею.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *