logo

Каламбур цікавих новин

“Навчити людину бути щасливою, неможливо. Але виховати її так, щоб вона була щасливою, можна!” (А.Макаренко)

Цікаво!!!!! Актуально!!!!!! Правдиво!!! Море позитивних вражень та радість дітей – ось справжня насолода для вчителя!!! В Угринівському ліцеї тиждень пройшов надзвичайно насичено. А саме:

  1. Проекти з природних матеріалів до 30 річниці Незалежності України(2-10 класи)

Найкращі роботи визначено: І м. – Дуб’як Вероніка (уч.7-Б класу) та 8-Б клас; ІІ м. – Мартинишин Дмитро (уч.5-Б класу); ІІІ м. – Тіцька Яна (уч. 5-Б класу)

2. День миру . 21 вересня наші п’ятикласниці (кер хореографічного гуртка Макар О.М.) підтримали флешмоб і долучилися до святкування.

3. НУШ / Робота з батьками. Учні 1-В класу (кл. кер. Скобель О.В.)виготовляли розвиваючу гру-головоломку “Танграм”; Читали і розвивались також учні 2-А класу(кл. кер. Гошовська М.В.); 3-Б клас з батьками створили комікс “Безпека на желізній дорозі”(кл.кер. Гутьян Л.М.). Весело, корисно, пізнавально!!! Тільки співпраця дає якісний результат!

4. Наші на радіо! Вч. укр. мови та літератури Садула І.В. та учениця 6-А класу -учасниця літературного гуртка в нашоу ліцеї Качкан Ангеліна , записали програму про відомого українського письменника Миколу Вінграновського на радіо “Дзвони”. Пишаємося!!!

5. Проект “Моє літо”. Угринівський ліцей – це не тільки навчання. Тут місце комунікаціям та дружнім відносинам. Також учні 5-11 кл. мали змогу поділитись своїми емоціями літніх канікул, створюючи фотоколаж. Коридори школи тепер наповнені фотоспогадами та мотивацією.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *