Жити щасливо і жити в злагоді з природою – одне й те саме.

Усі ми пасажири одного корабля, що називається Земля. Священний обов’язок усіх нас полягає у постійній турботі про благо нашого спільного дому, про його майбутнє. Обережно, чутливо, з любов’ю ставитися слід не лише до людини, а й до природи. Ставлення до природи є ознакою моральності й мірилом рівня культури людини (Антуан де Сент-Екзюпері).

В Угринівському ліцеї пройшов Тиждень екології до Міжнародного дня Землі та 35 річниці трагедії на ЧАЕС. Діти отримали багато інформаційно-повчальних новин у вигляді відеороликів, дайджестів, годин спілкування, інтегрованих уроків в НУШ…:

• З турботою про Землю. Всеукраїнський відкритий урок до Всесвітнього дня Землі. Планета мій дім! (3-А клас , кл. кер. Силюк Н.А.).
  • “Люблю свою планету!” Тематичний урок до Міжнародного дня Землі у 2-Б класі ( кл. кер. Гутьян Л.М.)
  • Лялькова вистава “Пластикові монстри”(Івано-Франківський Ляльковий театр імені Марійки Підгірянки)
  • Екскурсія до пожежно-рятувальної частини м. Івано-Франківська (уч. 5-Б класу, соціальний педагог Павліська Н.Є., ЗДНР Шкварок Л.В.)
  • Дайджест “Чорнобиль у фактах”, відеоролик про Чорнобиль! (Учнівська рада “Імпульс”)
  • Конкурс стінгазет “Біль твоєї землі, Україно!” (5-11 класи)
  • Еко-пам’ятка “Від відходів до доходів” (Комісія “Екорух” учнівської ради)

Якщо людина не зробить так, щоб на Землі стало менше сміття, то сміття зробить так, щоб на Землі стало менше людей!!!

• Інтегрований урок з біології. Вирощування мікрозелені в домашніх умовах. Учні 6-их класів, вчитель біології Танчук М.В.
  • Участь учнів 6 класів у Молодіжному “Екогеофорумі 2020”, який проводився 10 грудня 2020 року в онлайн форматі. Нагородження відбулося нещодавно. І місце – Дуб’як Вероніка(6-Б кл.) та Головач Анастасія (6-Б кл.), ІІ місце – Німащук Анастасія (6-А кл.), ІІІ місце – Дубровська Марта (6-Б кл.). (Вчитель біології Танчук М.В.)