logo

Безпека на дорозі

Правила дорожнього руху знай – життя і здоров’я зберігай!

Цього тижня велику увагу педагоги приділили правилам дорожнього руху. А саме:

  1. Заняття з основ здоров’я в п’ятих класах (вч. Шкварок Л.В.). Наочність і практика завжди закарбовуються найшвидше у дитячих голівках.

2. В нас гості! Старший інспектор ювенальної превенції капітан поліції Долинська Леся Василівна та дільничий офіцер поліції лейтенант поліції Дилин Ігор Володимирович та працівники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 (м. Тисмениця). Щиро дякуємо за змістовну розповідь. Діти в захваті!!!

Вчителі початкової школи також працюють на славу! Вже, навіть, перша екскурсія до Краєзнавчого музею / тема “Подорожуємо і відкриваємо світ” в 3-Б класі, вч. Гутьян Л.М. Батьки -помічники для вчителя. Тільки співпраці дає якісний результат. Молодці!!!!

4. Прогнозують, що найближчим часом очікується зростання попиту на фахівців таких спеціальностей, як інженери-хіміки, аналітики комп’ютерних систем, робототехніки, інженери ядерної медицини, тощо. І без STEM-освіти у цьому не обійтися.

  Використання STEM-елементів допоможе розв’язати проблему браку мотивації учнів. Звісно, перша складова мотивації – це інтерес самих учнів. І це не про розваги й спрощення, а про те, щоб показати, що світ у всіх його проявах єдиний і може бути пізнаним. Складно, але цікаво.

      Елементи STEM-освіти на уроках хімії застосування отриманих знань у реальному житті. Часто діти просто не розуміють, як саме вони можуть застосувати знання з хімії у подальшому. У програму уже закладено ряд навчальних проєктів у яких  учні вивчають не просто абстрактні дані, а створюють конкретний продукт.

     Так і в нашому ліцеї на уроках хімії при вивченні теми “Колоїдні та істинні розчини” учні виготовляють своїми руками желе чи кисіль без хімічних добавок, а з корисних для здоров’я продуктів харчування. Як результат – “Солодкий урок корисної хімії”, де кожен учень представляє результат своєї праці. (вч хімії Чигура Оксана Ярославівна)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *