logo

В рамках реалізації Національної стратегії із  створення безбар’єрного  простору в Україні на період до 2030 року, схвалені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. №366-р пріоритетними завданнями залишаються  створення рівних можливостей та вільного доступу до освіти, задоволення особливих освітніх потреб всіх учасників освітнього процесу, створення інклюзивного освітнього середовища.

У 2021-2022 навчальному році освітній процес в Угринівському ліцеї, в якому здобувають освіту діти з особливими освітніми потребами,   організований відповідно законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти» від 15 вересня 2021 р. №957, інших актів законодавства та освітньої  програми закладу освіти з урахуванням епідемічної  ситуації в регіоні та  дотриманням обмежуваних  протиепідемічних заходів визначених постановою

Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. №1236 (із змінами) «Про  встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавіросом SARS–COV-2»,

постановою Головного державного санітарного лікаря України від 23.04.2021 р. №4.В Угринівському ліцеї створено 2 садкові групи та 6 класів (2-А, 2-В, 3-А, 4-А, 8-А, 9-А) з інклюзивною формою навчання.

У групі працює  – асистент вихователя, у класі асистент вчителя, практичний психолог, вчитель логопед, соціальний педагог.