Працюємо на всі сили!!!

Підсумки останніх подій в Угринівському ліцеї

#свято у дошкільнят, вони були у захваті!

#цікаві уроки в НУШ

* 4-А клас та керівник Галій Г. Я. провели урок на тему «Двигун, який працює на воді»

* Урок пам‘яті про Чорнобиль (1-А клас та керівник Силюк Н.А.)

#до дня Космонавтики діти виготовляли різні макети, газети, повідомлення, об‘ємні вироби.

(вч. фізики Гричанюк І. М.)

#на завершення теми «Готуємо бутерброди» дівчата 5-Б класу готували свої улюблені канапки, та пригощали хлопців зі свого класу.

#Чорнобиль. шкільну лінійку «Чорний біль України» (про Чорнобиль) підготував 8-А клас (кл. кер. Мандзюк О. М.)

* Дайджест «Чорнобиль. Як це було?» (Учнівська рада)

#найбільший урок у світі: «Глобальні цілі сталого розвитку» провела випускниця нашого ліцею Качор Анна для учнів 8-11 класів!

#тиждень екології. 10-11 класи підготували проекти на тему «Цілі сталого розвитку»

* Робимо історію! Садимо сад! учні Угринівського ліцею долучилися до висадки дерев на території нашого ліцею! Велика подяка усім батькам, які долучилися до придбання саджанців! Загалом було посаджено 58 саджанців: фундук, горіх, черешня, яблуня, груша, слива і айва!

#змагання з фізкультури!

“НАДІЯ НАЦІЇ”- спортивні змагання в Івано-Франківському фаховому коледжі фізичного виховання серед дев’ятикласників, ІІ етап. 15 команд-учасниць. Перемога команди Угринівської ТГ, Угринівський Ліцей (кер. Андрій Мельничук ). Попереду ІІІ етап. Вітаємо, пишаємось, вболіваємо!

#уроки Основ медичних знань. Перша допомога при травмах (10 клас та вч. Танчук М. В.)

#також цього тижня відбулось засідання Учнівської ради.

#тиждень молодого педагога. Відкриті уроки провели:

– вч. фізичної культури Николин М.С. у 6-А кл

– вч. технології Галущак Г.В. 8-Акл/дівчата