logo

Якісний склад педагогічного колективу

  • Вища категорія
  • Перша категорія
  • Друга категорія
  • Спеціаліст

Вища категорія складу колективу

  • Методист
  • Старший вчитель
  • Вища

Дирекція Угринівського ліцею

Максимів Оксана Ярославівна

Заступник директора з виховної роботи

Євгейчук Світлана Орестівна

Директор ліцею

Шкварок Олександра Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Учителі української мови, літератури та зарубіжної літератури

Маціборська Людмила Михайлівна

учитель української мови та літератури

Андрусів Орися Володимирівна

учитель української мови та літератури

Павліська Надія Євгенівна

учитель української мови та літератури

Єднак Ольга Романівна

учитель зарубіжної літератури

Садула Ірина Володимирівна

учитель української мови та літератури

Учителі історії та суспільствознавчих дисциплін

Пайда Марія Романівна

учитель всесвітньої історії та історії України

Тарас Тетяна Іванівна

учитель історії та правознавства

Євгейчук Світлана Орестівна

учитель всесвітньої історії та історії України

Учителі іноземних мов

Морикін Руслана Дмитрівна

учитель англійської мови

Семчук Христина Степанівна

учитель англійської мови

Воловець Наталя Петрівна

учитель англійської мови

Шкробач Марія Ярославівна

учитель польської мови

Франків Юлія Романівна

учитель англійської мови

Учителі математики та інформатики

Стефурак Оксана Михайлівна

учитель математики

Андрусишин Мар'яна Ігорівна

учитель інформатики

Польова Ірина Миколаївна

учитель математики

Гричанюк Ірина Михайлівна

учитель інформатики

Антонів Ольга Михайлівна

учитель інформатики

Андреїв Наталя Михайлівна

учитель інформатики

Учителі природничих дисциплін

Лотоцький Андрій Володимирович

учитель географії

Чигура Оксана Ярославівна

учитель біології та хімії

Шкварок Олександра
Володимирівна

учитель основ здоров'я

Гричанюк Ірина Михайлівна

учитель фізики та астрономії

Танчук Марія Володимирівна

учитель біології та курсу «Основ медичних знань»

Учителі художньо-естетичного циклу та трудового навчання і фізичної культури

Шкварок Любомир Андрійович

учитель трудового навчання і образотворчого мистецтва

Стасишин Орест Богданович

учитель Захисту України

Мандзюк Оксана Михайлівна

учитель музичного мистецтва

Тарас Тетяна Іванівна

учитель мистецтва та художньої культури

Макар Оксана Михайлівна

учитель хореографії та аеробіки

Мельничук Андрій Ярославович

учитель фізичної культури

Учителі початкових класів

Галій Галина Ярославівна

учитель початкових класів

Гошовська Марія Василівна

учитель початкових класів

Пуш Наталя Мирославівна

учитель початкових класів

Гутьян Леся Михайлівна

учитель початкових класів

Cилюк Наталя Антонівна

учитель початкових класів

Кожувська Світлана Миколаївна

учитель початкових класів

Новодворська Ярослава Василівна

учитель початкових класів

Пащак Ганна Михайлівна

учитель початкових класів

Дошкільний підрозділ

Мельничук Тетяна Василівна

вихователь

Скобель Оксана Василівна

вихователь

Дикунська Ольга Василівна

вихователь

Маланюк Наталя Орестівна

вихователь

Ковалишин Христина Ярославівна

вихователь

Тимків Мирослава Мирославівна

вихователь

Грудзевич Галина Богданівна

помічник вихователя

Гемак Ірина Володимирівна

помічник вихователя

Войтехович Марія Ігорівна

помічник вихователя

Дубровська Галина Михайлівна

музичний керівник

Вихователі груп продовженого дня

Антонів Ольга Михайлівна

вихователь ГПД

Яремко Леся Василівна

вихователь ГПД

Шкробач Марія Ярославівна

вихователь ГПД

Гуменюк Марія Петрівна

вихователь ГПД

Виховна робота і психологічний супровід

Максимів Ольга Ярославівна

ЗДЗР та вч. християнської етики

Галущак Галина Володимирівна

педагог-організатор

Максимів Ольга Степанівна

практичний психолог

Павліська Надія Євгенівна

соціальний педагог

Старух Христина Ярославівна

асистент інклюзивного навчання

Гончарик Галина Богданівна

асистент інклюзивного навчання

Філевич Надія Юріївна

асистент інклюзивного навчання

Нижник Ольга Ярославівна

асистент інклюзивного навчання