logo

Якісний склад педагогічного колективу

  • Вища категорія
  • Перша категорія
  • Друга категорія
  • Спеціаліст

Вища категорія складу колективу

  • Методист
  • Старший вчитель
  • Вища

Дирекція Угринівського ліцею

Максимів Оксана Ярославівна

Заступник директора з виховної роботи

Євгейчук Світлана Орестівна

Директор ліцею

Шкварок Олександра Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Учителі української мови, літератури та зарубіжної літератури

Маціборська Людмила Михайлівна

учитель української мови та літератури

Андрусів Орися Володимирівна

учитель української мови та літератури

Павліська Надія Євгенівна

учитель української мови та літератури

Єднак Ольга Романівна

учитель зарубіжної літератури

Садула Ірина Володимирівна

учитель української мови та літератури

Учителі історії та суспільствознавчих дисциплін

Пайда Марія Романівна

учитель всесвітньої історії та історії України

Тарас Тетяна Іванівна

учитель історії та правознавства

Євгейчук Світлана Орестівна

учитель всесвітньої історії та історії України

Учителі іноземних мов

Морикін Руслана Дмитрівна

учитель англійської мови

Семчук Христина Степанівна

учитель англійської мови

Воловець Наталя Петрівна

учитель англійської мови

Шкробач Марія Ярославівна

учитель польської мови

Франків Юлія Романівна

учитель англійської мови

Учителі математики та інформатики

Стефурак Оксана Михайлівна

учитель математики

Андрусишин Мар'яна Ігорівна

учитель інформатики

Польова Ірина Миколаївна

учитель математики

Гричанюк Ірина Михайлівна

учитель інформатики

Антонів Ольга Михайлівна

учитель інформатики

Андреїв Наталя Михайлівна

учитель інформатики

Учителі природничих дисциплін

Лотоцький Андрій Володимирович

учитель географії

Чигура Оксана Ярославівна

учитель біології та хімії

Шкварок Олександра
Володимирівна

учитель основ здоров'я

Гричанюк Ірина Михайлівна

учитель фізики та астрономії

Танчук Марія Володимирівна

учитель біології та курсу «Основ медичних знань»

Учителі художньо-естетичного циклу та трудового навчання і фізичної культури

Шкварок Любомир Андрійович

учитель трудового навчання і образотворчого мистецтва

Ветоха Євгеній Миколайович

учитель Захисту України

Мандзюк Оксана Михайлівна

учитель музичного мистецтва

Тарас Тетяна Іванівна

учитель мистецтва та художньої культури

Макар Оксана Михайлівна

учитель хореографії та аеробіки

Мельничук Андрій Ярославович

учитель фізичної культури

Учителі початкових класів

Галій Галина Ярославівна

учитель початкових класів

Гошовська Марія Василівна

учитель початкових класів

Пуш Наталя Мирославівна

учитель початкових класів

Гутьян Леся Михайлівна

учитель початкових класів

Cилюк Наталя Антонівна

учитель початкових класів

Кожувська Світлана Миколаївна

учитель початкових класів

Новодворська Ярослава Василівна

учитель початкових класів

Скобель Оксана Василівна

учитель початкових класів

Пащак Ганна Михайлівна

учитель початкових класів

Дошкільний підрозділ

Маланюк Наталя Орестівна

вихователь

[/vc_row]
[/vc_row]

Ковалишин Христина Ярославівна

вихователь

Дикунська Ольга Василівна

вихователь

Тимків Мирослава Мирославівна

вихователь

Мельничук Тетяна Василівна

вихователь

Грудзевич Галина Богданівна

помічник вихователя

Березовська Світлана Іванівна

помічник вихователя

Гемак Ірина Володимирівна

помічник вихователя

Халус Оксана Василівна

асистент вихователя інклюзивної групи

Войтехович Марія Ігорівна

помічник вихователя

Касько Людмила Миколаївна

асистент вихователя інклюзивної групи

Веркалець Галина Федорівна

вихователь

Дубровська Галина Михайлівна

музичний керівник

Дикун Марія Іванівна

вихователь

Горбаль Марія Іванівна

вихователь

Вихователі груп продовженого дня

Антонів Ольга Михайлівна

вихователь ГПД

Яремко Леся Василівна

вихователь ГПД

Шкробач Марія Ярославівна

вихователь ГПД

Дзьомбак Інна Мирославівна

вихователь ГПД

Виховна робота і психологічний супровід

Максимів Ольга Ярославівна

ЗДЗР та вч. християнської етики

Галущак Галина Володимирівна

педагог-організатор

Максимів Ольга Степанівна

практичний психолог

Павліська Надія Євгенівна

соціальний педагог

Старух Христина Ярославівна

асистент інклюзивного навчання

Гончарик Галина Богданівна

асистент інклюзивного навчання

Філевич Надія Юріївна

асистент інклюзивного навчання

Николин Мар'яна Степанівна

асистент інклюзивного навчання

Нижник Ольга Ярославівна

асистент інклюзивного навчання

Віятик Іванна Степанівна

асистент інклюзивного навчання